Remor Galwanizacja i Fotowoltaika
KOMPLEXE PHOTOVOLTAIK-INSTALLATION
SITZ
WEITER LESEN
FIRMA
WEITER LESEN
INVESTITIONEN
WEITER LESEN

Montaż paneli słonecznych

Zajmujemy się kompleksowym montażem paneli słonecznych w Szczecinie i okolicach. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji PV podczas pracy w Polsce oraz za granicą. Dzięki temu dziś możemy podejmować się zarówno montażu paneli słonecznych według gotowego projektu, jak i samodzielnego przygotowania planu konstrukcji fotowoltaicznej zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Jak zamontować panele słoneczne?

Na krajowym rynku dostępnych jest wiele systemów mocowania paneli fotowoltaicznych. Do najczęściej wykonywanych należą instalacje na słupach oraz na dachach budynków. Pierwsze z nich pozwalają na większą elastyczność w kwestii kierunku, w którym zwrócone będą solary. W niektórych przypadkach możliwe jest nawet zamontowanie ruchomych paneli słonecznych, zmieniających położenie w zależności od kąta padania promieni słonecznych. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie wydajności układu, co w praktyce przekłada się na większą ilość wygenerowanego prądu.

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachówce z kolei pozwala na zaoszczędzenie miejsca, co jest szczególnie cennym atutem w przypadku właścicieli domów o niewielkiej powierzchni ogrodu. Pomimo tego, że paleta możliwości kierunku ustawienia kolektorów jest nieco mniejsza, układ fotowoltaiczny wciąż jest bardzo wydajny, a do jego instalacji przeznaczona zostaje wyłącznie nieużywana do tej pory powierzchnia.

Kwestia doboru paneli słonecznych do panujących na działce warunków zawsze budzi wiele emocji. Z tego powodu naszych klientom służymy profesjonalną poradą i pomagamy wybrać optymalne w ich sytuacji rozwiązanie. Jeśli chcesz sprawdzić, co możemy zaproponować Tobie, skontaktuj się z nami!

Dofinansowanie do montażu paneli słonecznych

Naszym klientom oferujemy usługi w konkurencyjnych cenach. Podpowiadamy też co zrobić, aby montaż paneli słonecznych stał się jeszcze tańszy! Mowa oczywiście o możliwych dofinansowaniach i kwestiach podatkowych.

Każdemu zainteresowanemu klientowi wyjaśniamy zasadę działania polskich oraz unijnych programów dofinansowań do fotowoltaiki, a także rozwiewamy wątpliwości w kwestii odliczenia instalacji solarnej od podatku. Jeżeli chcesz skorzystać z jednej bądź obydwu możliwości obniżenia kosztów montażu paneli słonecznych, skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy za pomocą wiadomości e-mail lub drogą telefoniczną. Wystarczy, że wyrazisz chęć, a oprócz zaprojektowania, zamontowania i podłączenia instalacji fotowoltaicznej do sieci na Twojej posesji, przeprowadzimy Cię krok po kroku przez wszelkie formalności niezbędne do uzyskania dodatkowych środków finansowych.