SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE
DLA DOMU
Zastosowanie instalacji fotowoltaicznej, zamieniającej energię słoneczną w prąd jest doskonałą opcją dla gospodarstw domowych.
Rozwiązanie to pozwala na zmniejszenie użytkowania energii pochodzącej z centralnej sieci energetycznej, używania gazu lub opału a co za tym idzie, oszczędność w Twoim budżecie domowym. Używanie naszych instalacji zapewnia oraz stanowi istotny wkład w ochronę środowiska naturalnego.
W Firmie REMOR Solar oferujemy najwyższej jakości usługi związane z kompleksową instalacją systemów solarnych na wszystkich rodzajach dachów. Sposób mocowania dostosowujemy do indywidualnych właściwości budynku.
Dbamy także, aby cały proces montażu zapewniał maksymalną wygodę naszym klientom. Realizacja projektu przebiega w sposób sprawny i jak najmniej uciążliwy dla domowników, od momentu zlecenia aż po efekt finalny. Używanie paneli słonecznych gwarantuje oszczędność na długie lata i perspektywę lepszej jakości życia w mniej zanieczyszczonym otoczeniu dla Twoich dzieci.
ZOBACZ KATALOG

 

 

Słońce to największe i najbardziej wydajne z dostępnych na Ziemi źródeł energii. Szacuje się, że w ciągu zaledwie godziny do powierzchni planety dociera jej więcej, niż cała ludzkość jest w stanie zużyć przez cały rok. Przez długi czas energia ta była niewykorzystana, dziś jednak się to zmienia – dzięki coraz bardziej nowoczesnym instalacjom fotowoltaicznym udział energii elektrycznej pozyskiwanej z promieniowania słonecznego z roku na rok odgrywa coraz większe znaczenie dla światowej gospodarki energetycznej. Z tej technologii mogą korzystać nie tylko elektrownie i przedsiębiorstwa – jest ona również dostępna dla prywatnych gospodarstw domowych.

 

Jesteśmy firmą, która już od 2007 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mocowań paneli fotowoltaicznych oraz montażu systemów fotowoltaicznych dla domów. Z naszych usług skorzystało już setki domostw w Polsce oraz Europie.

 

Nowoczesne technologia w służbie samowystarczalnego domu.

Fotowoltaika z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli prywatnych gospodarstw domowych. Przy jej pomocy możliwe jest niemal całkowite uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców energii elektrycznej, niezbędnej nie tylko dla zasilenia sprzętów domowych, ale również instalacji grzewczych. Coraz częściej również decydują się na nie posiadacze aut elektrycznych.

 

Przy instalacji systemów fotowoltaicznych sięgamy po nowoczesne technologie, które zapewniają maksymalną wydajność i wysoki poziom bezpieczeństwa całej instalacji, a także dużą kontrolę nad parametrami jej pracy. Mowa tutaj przede wszystkim o najwyższej jakości panelach, inwerterach oraz innych urządzeniach elektronicznych. Dodatkowo klienci otrzymują również dostęp do specjalnej aplikacji, która umożliwia łatwy pogląd wydajności instalacji na smartphonie lub innym urządzeniu mobilnym.

 

Fotowoltaika na miarę potrzeb

Każda instalacja fotowoltaicznego naszego autorstwa jest wykonywana w sposób indywidualny. Podczas planowania systemu uwzględniamy takie czynniki jak:

 

To pozwala nam stworzyć instalacje, które w maksymalnym stopniu odpowiadają wymogom klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde gospodarstwo jest pod tym względem innej. Dlatego w żadnym przypadku nie polegamy na gotowych projektach.

 

Energia przyjazna środowisku i finansom.

Rosnące ceny energii elektrycznej, a także coraz większa świadomość na temat roli człowieka w ekosystemie sprawia, że coraz więcej osób interesuje się fotowoltaiką dla domu. Produkcja energii elektrycznej w ogniwach fotowoltaicznych odbywa się dzięki wykorzystaniu naturalnego zjawiska, jakim jest przemieszczanie się elektronów między dwiema warstwami półprzewodnika. Odpowiednio wydajna instalacja jest w stanie w znacznym stopniu pokryć zapotrzebowanie na energię elektryczną, uniezależnić się finansowo od dostawców energii i przyczynić się do zredukowania emisji szkodliwych dla środowiska naturalnego związków chemicznych, powstających w wyniku spalania paliw kopalnych.

 

Myślisz o wyposażeniu swojego domostwa w instalację fotowoltaiczną? Nie czekaj – każdy dzień zwłoki to rosnące rachunki za energię elektryczną. Skontaktuj się z nami już dziś i zadbaj o swoje bezpieczeństwo energetyczne!