SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE
DLA FIRM
Posiadanie własnego systemu pozyskiwania alternatywnych źródeł energii jest rozwiązaniem, które zwiększa oszczędności i niezależność energetyczną Twojego przedsiębiorstwa.
Budowanie strategii biznesowej opartej o świadomość ekologiczną i troskę o środowisko również pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, jako odpowiedzialnego i wiarygodnego uczestnika rynku. W REMOR Solar cenimy czas naszych klientów, co przekładamy na wysoką jakość, fachowość wykonania i łatwość utrzymania systemów fotowoltaicznych.
Nasze produkty objęte są wieloletnią gwarancją, dzięki której możesz cieszyć się skutecznym zarządzaniem energetycznym Twojego przedsiębiorstwa przez długie lata. Dla maksymalnego komfortu zapewniamy kompleksową obsługę przez wszystkie etapy tworzenia rozwiązań fotowoltaicznych.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, analizując potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dobieramy spersonalizowany sposób wykonania, tak aby produkt końcowy sprostał najwyższym wymaganiom danego użytkownika.
ZOBACZ KATALOG

 

 

W dzisiejszych czasach świadomość na temat wpływu działalności człowieka na klimat rośnie równie szybko, co koszty energii elektrycznej. Właśnie te dwa czynniki sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje ekologicznych, czystych i przede wszystkim tanich alternatyw dla tradycyjnych źródeł prądu – jednym z najbardziej przyszłościowych jest fotowoltaika, technologia przyszłości, pozwalająca wykorzystać potęgę promieniowania słonecznego. Systemy fotowoltaiczne dla firm to nie tylko sposób na drastyczne zminimalizowanie kosztów prowadzenia działalności, ale również ważny element strategii wizerunkowej.

 

Jesteśmy firmą, która już od 2007 roku specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mocowań paneli fotowoltaicznych oraz montażu systemów fotowoltaicznych dla domów. Z naszych usług skorzystało już setki domostw w Polsce oraz Europie.

 

Energia słońca na usługach biznesu

Szacuje się, że w każdej godzinie do powierzchni Ziemi dociera ilość dość promieniowania słonecznego, by zaspokoić zapotrzebowanie całej ludzkości na energię na więcej niż rok. Większość tego promieniowania pozostaje niewykorzystana, jednak z roku na rok rośnie liczba firm, które decydują się po nią sięgnąć. Dzięki systemom fotowoltaicznym przedsiębiorstwa mogą:

 

 

Dzięki rozwiniętej technologii ogniw fotowoltaicznych produkcja energii elektrycznej może odbywać się przez cały rok, nawet w warunkach zachmurzenia. To czyni z fotowoltaiki rozwiązanie dla praktycznie każdej firmy, niezależnie od dziedziny działalności czy wielkości.

 

System na miarę potrzeb firmy

Jako doświadczenie wykonawcy systemów fotowoltaicznych, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak różne są oczekiwania i potrzeby klientów. Dlatego do każdego zlecenie podchodzimy w sposób indywidualny i dbamy o każdy, najdrobniejszy szczegół na każdym etapie prac – od planowania technicznego po sam montaż instalacji. Ponadto dbamy o to, by każda instalacja była nowoczesnym i przyjaznym w obsłudze systemem, który można łatwo dostosować do dynamicznie zmieniającego się zapotrzebowania na energię elektryczną. Służą do tego m.in. zaawansowane falowniki oraz specjalne aplikacje, umożliwiające śledzenie wydajności pracy systemu fotowoltaicznego.

 

Wśród naszych klientów znajdują się firmy, zakłady energetyczne oraz organizacje i jednostki samorządowe z Polski oraz Europy. W samym kraju na przestrzeni lat zbudowaliśmy wiele farm fotowoltaicznych, których łączna moc to ponad 16 MW. Wykonujemy instalacje zarówno na pokryciach dachów budynków (np. zakładów produkcyjnych, magazynów), jak i naziemne.

 

Ekologiczny wizerunek firmy

W dobie rozwijającej się świadomości na temat wpływu gospodarki na środowisko naturalne, konsumencie z dużo większą niż jeszcze kilkanaście lat temu uważnością podejmują decyzję o wyborze produktów i usług danej marki. Inwestowanie w przyjazne naturze, czyste i odnawialne źródła energii jest zatem nie tylko sposobem na minimalizowanie kosztów prowadzenia działalności, ale również budowania wizerunku marki odpowiedzialnej i działającej na rzecz wspólnego dobra.