KOMPLEKSOWE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
DOM - FIRMA - INWESTYCJE
ZOBACZ WIĘCEJ
MOCOWANIA SYSTEMÓW PV
PRODUCENT MONTOWAŃ SYSTEMÓW SOLARNYCH
ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Systemy fotowoltaiczne – kompleksowe, wysokiej jakości rozwiązania

Systemy fotowoltaiczne to rozwiązania, które pozwalają wykorzystać energię słońca do wytwarzania energii elektrycznej. Warto dodać, że jest ona niezwykle łatwa w magazynowaniu i przesyłaniu, również na większe odległości. Ponadto, dzięki wszechstronności systemy solarne mogą być wykorzystywane do zaspokajania codziennych potrzeb bytowych, przemysłowych czy też usługowych.

 

Remor S.A. oferuje kompleksowe instalacje fotowoltaiczne oraz mocowania systemów fotowoltaicznych wraz z usługą montażu systemów fotowoltaicznych https://remor.pl/montaz-paneli-fotowoltaicznych. W asortymencie rozwiązań przeznaczonych do zamocowania poszczególnych elementów znajdują się m.in.:

 

 

Co wyróżnia naszą ofertę?

Wszystkie oferowane elementy tj. szyny do montażu paneli fotowoltaicznych, uchwyty do montażu paneli fotowoltaicznych, konstrukcje naziemne do paneli fotowoltaicznych czy też systemy balastowe na dach płaski i wiele innych, zostały wyprodukowane przy użyciu komponentów pochodzących od znanych i sprawdzonych producentów. Proponujemy systemy fotowoltaiczne w atrakcyjnej cenie, każdorazowo dostosowane do wymagań technicznych obiektów, jak i możliwości cenowych zamawiającego.

 

Ponadto, oferowane systemy solarne są objęte korzystną gwarancją i opieką techniczną.

 

Jesteś zainteresowany propozycją? Zadzwoń i dowiedz się więcej.