KOMPLEKSOWE INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE
DOM - FIRMA - INWESTYCJE
ZOBACZ WIĘCEJ
MOCOWANIA SYSTEMÓW PV
PRODUCENT MONTOWAŃ SYSTEMÓW SOLARNYCH
ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Systemy fotowoltaiczne to rozwiązanie problemu rosnących cen energii elektrycznej, a także nasilającego się zanieczyszczenia środowiska. Wykorzystując promieniowanie słonecznego, instalacje tego są w stanie zapewnić swobodny dostęp do prądu zarówno firmom, jak i prywatnym gospodarstwom domowym

 

Na naszą ofertą składa się szeroki asortyment elementów niezbędnych do przeprowadzenia montażu paneli fotowoltaicznych, między innym szyn i uchwytów. Ponadto specjalizujemy się w produkcji konstrukcji naziemnych oraz systemów balastowych do montaż fotowoltaiki na dachach płaskich.

 

Charakterystyka systemów mocowań

Jakość mocowań przekłada się na żywotność i wydajność każdej instalacji fotowoltaicznej. Dzięki nim panele zachowują swoją stabilną pozycję, są niepodatne na działanie niesprzyjających warunków środowiskowych. Dlatego tak dużą wagę przykładamy do tego, by wszystkie dostępne w naszej ofercie akcesoria montażowe spełniały wyśrubowane normy. Do ich produkcji używamy wysokiej jakości komponentów z aluminium lub stali nierdzewnej, które są najlepszym rozwiązaniem w swojej kategorii. Dodatkowo każdy z nich objęty jest gwarancją i opieką techniczną – dzięki temu inwestor nie musi martwić się o trwałość instalacji.

 

Zainwestuj w dobry klimat

Fotowoltaika to bez wątpienia rozwiązanie przyszłości, które z roku na rok będzie odgrywać coraz większą rolę w światowej energetyce. Im szybciej stanie się ona powszechnie używanym źródłem energii, tym lepiej. Dzięki naszym systemom montażowym możesz już dziś mieć swój wkład w poprawę lokalnego klimatu, a przy okazji zmniejszyć koszty eksploatacji domu czy budynków firmowych.