Remor Galwanizacja i Fotowoltaika
COMPREHENSIVE PHOTOVOLTAIC INSTALLATIONS
HOME - BUSINESS - INVESTMENTS
LEARN MORE
MOUNTING OF PV SYSTEMS
SOLAR MOUNTING SYSTEMS MANUFACTURER
LEARN MORE

Systemy fotowoltaiczne

Systemy fotowoltaiczne to rozwiązanie, które pozwala wykorzystać energię promieni słonecznych do wytwarzania prądu. Warto dodać, że konstrukcje fotowoltaiczne umożliwiają magazynowanie i przesyłanie energii elektrycznej w stosunkowo łatwy sposób nawet, jeśli w grę wchodzą duże odległości. Ponadto dzięki swojej wszechstronności systemy solarne mogą być wykorzystywane do zaspokajania codziennych potrzeb bytowych, przemysłowych czy też usługowych.

Konstrukcje fotowoltaiczne w Szczecinie

Jako Remor S.A. oferujemy zaprojektowanie, zainstalowanie oraz serwis konstrukcji fotowoltaicznych w Szczecinie oraz okolicznych miejscowościach. W zależności od typu posiadłości oraz wymagań i budżetu klienta, nasze rozwiązania montażowe wykorzystują:

Wiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego klientów traktujemy indywidualnie i świadczenie usług w zakresie systemów fotowoltaicznych każdorazowo rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy, w trakcie której dokładnie zapoznajemy się z oczekiwaniami zamawiającego.

Konstrukcje fotowoltaiczne wysokiej jakości

Panele fotowoltaiczne na płaskim dachu, na stromym stropie oraz na słupach montujemy przy użyciu elementów pochodzących od uznanych międzynarodowo producentów, takich jak ALUPV czy rodzimy Energy5. Dzięki długoletniej i owocnej współpracy z naszymi partnerami, klientom możemy zaoferować wyjątkowo atrakcyjną cenę systemów fotowoltaicznych.

Każda stworzona przez nas instalacja solarna jest objęta gwarancją oraz opieką techniczną, dzięki czemu ich właściciele mogą spać spokojnie. W rzadkich przypadkach awarii konstrukcji fotowoltaicznych reagujemy natychmiast i usuwamy usterki tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tworzonych przez nas systemów fotowoltaicznych, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub poprzez wiadomość e-mail. Konsultant z przyjemnością odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w dokonaniu optymalnego wyboru.